اخبار سیاسی

اعتراض مجلس عراق به عفو عاملان قتل شهروندان عراقی

کمیسیون روابط خارجی مجلس عراق اقدام رئیس جمهوری آمریکا در عفو چهار نیروی شرکت بدنام خصوصی آمریکایی بلک واتر را که 14 شهروند عراقی را در میدان النسور بغداد به قتل رساندند، مشارکت در جنایت خواند و تاکید کرد که در قبال این اقدام ترامپ موضعگیری خواهد کرد.

8 بهمن 1399

سیاست های صندوق نوآوری و شکوفایی در رشد و توسعه استارت آپ ها تشریح شد

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی سه محور اصلی این صندوق در یاری به رشد و توسعه استارت آپ ها را حمایت از شتابده ها، صندوق های VC و بروکر های تخصصی مطرح کرد.

7 بهمن 1399

راهی تازه برای بقای هتل ها ؛ در هتل های پنینسولا هر زمان که دوست داشتید وارد و داخل شوید

در حالی که اقامتگاه ها در حال ورشکستگی هستند، شاید راه هایی برای راضی نگه داشتن مهمان ها اوضاع را کمی بهتر کند. همانطور که این هتل های ساعت ورود و خروج را بر داشته اند و کاملا در اختیار میهمان است.

7 بهمن 1399

پیشنهاد 8 مادهای دولت افغانستان به طالبان

منابع خبری جزئیات 8 ماده ای فهرست پیشنهادی دولت افغانستان برای تعیین دستورکار مذاکرات صلح با طالبان را فاش کردند.

1 بهمن 1399

کدام اتاق فکر عزم فیلتر اینستاگرام نموده است؟

تهران (پانا) - وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات با اشاره به انتشار فیلم نوجوانی در اینستاگرام و با بیان اینکه به من گفتند اتاق فکری می خواهد با انتشار این فیلم برای فیلترینگ اینستاگرام فشار بیاورد گفت به جای دعواها به دنبال نجات کودک در معرض خطر باشیم.

1 بهمن 1399

تخصیص 2300 میلیارد تومان اعتبار برای مدارس خیرساز در کشور

رامسر- رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: در امسال دو هزار و 350 میلیارد تومان اعتبار برای مدارس خیرساز کشور تخصیص یافته است.

30 دی 1399

دستیابی به بازار جهانی با تکیه بر فناوری

وزیر علوم با بیان اینکه با تکیه بر فناوری می توانیم بازار جهانی را بدست بیاوریم گفت: راهکار خروج از بن بست اقتصاد نفتی، به وجود آوردن بازار داخل بر پایه فناوری است.

30 دی 1399

آتشسوزی خط لوله مارون- اصفهان مهار شد

مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت گفت: آتش ناشی از جاری شدن نفت خام در حادثه خط لوله مارون به طور کامل مهار و بخش آسیب دیده خط لوله ترمیم شد و پس از بررسی و اقدام های لازم، به زودی خط لوله عملیاتی می شود.

29 دی 1399

خبرنگاران مشارکت ایران در بازسازی قره باغ آنالیز شد

باکو - خبرنگاران - در ملاقات روز آدینه سید عباس موسوی سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو با مقامات مالی جمهوری آذربایجان مشارکت شرکت های ایرانی در بازسازی و امور عمرانی قره باغ آنالیز شد.

20 دی 1399

فیلم انگاشته (Tenet)؛ ناپختگی یک فیلم&zwnjساز خلاق

از همان زمان که اولین پیش نمایش از فیلم انگاشته کریستوفر نولان پخش شد، کنجکاوی ها نسبت به فیلم چند برابر شد. چرا که فیلم از نظر داستانی و سبک بسیار شبیه تلقین بود. خیلی ها تلقین را بهترین فیلم نولان و نقطه اوج کارنامه کاری او می دانند. به همین دلیل بازگشت...

17 دی 1399

وزیر ارشاد درگذشت رهنورد زریاب را تسلیت گفت

تهران (پانا) - سیدعباس صالحی، با صدور پیامی درگذشت رهنورد زریاب نویسنده مطرح و اثرگذار افغانستانی را تسلیت گفت.

17 دی 1399

ازسرگیری مذاکرات سد النهضه با مشارکت آفریقای جنوبی

سودان بیان کرد، مذاکرات سد النهضه امروز(یکشنبه) با مشارکت آفریقای جنوبی ازسرگرفته خواهد شد.

15 دی 1399

سمینار مجازی تحریم&zwnjهای یکجانبه و همه گیری کرونا در وین

سفیر و نماینده دائم ایران در دفتر سازمان ملل از برگزاری سمینار مجازی تحریم های یکجانبه و تاثیرات آن در پرتو همه گیری کرونا، دهم آذر ماه و در وین اطلاع داد.

15 دی 1399

تظاهرات گسترده مخالفان دولت در مرکز پاکستان

با وجود ممنوعیت و دستگیری صدها تن از فعالان، حامیان اپوزیسیون پاکستان در یک شهر مرکزی در این کشور دست به راهپیمایی زده و خواستار استعفای نخست وزیر به اتهام کشورداری بد و ناکارآمد شدند.

11 دی 1399

بهاروند: معیار انتخابات فدراسیون، اساسنامه است، اگر بازنشسته بودم، نگذارند در انتخابات شرکت کنم

سرپرست فدراسیون فوتبال تاکید نمود که ملاک و معیار انتخابات فدراسیون اساسنامه خواهد بود و هیچ شخصی نمی تواند برای فوتبال تصمیم گیری کند.

9 دی 1399

زمان انتها جنگ یمن فرا رسیده است، لزوم انجام گفتگوهای سیاسی

به گزارش خبرنگاران به نقل از المیادین، مارتین گریفیتس فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور یمن در جدیدترین مواضع خود تأکید کرد که زمان آن فرا رسیده است تا جنگ در یمن متوقف گردد.

8 دی 1399

چرا بیمه بیکاری قسمتِ بعضی کارگران نمی گردد؟

خبرنگاران - کارشناس رفاه و تامین اجتماعی، گفت: قانون بیمه بیکاری، جامع و متناسب با شرایط ناپایدار بازار کار نیست و اصل 29 قانون اساسی هم در آن دیده نشده است.

7 دی 1399

پاسخ به سوالات پیرامون بسته جدید معیشتی در ایّام کرونا

روابط عمومی وزارت رفاه درباره برخی از سوالات و ابهامات حمایت جبرانی معیشت خانوارها در محدودیت های شدیدکرونایی پاسخ داد.

5 دی 1399

پنتاگون: با تیم انتقالی بایدن همکاری می کنیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، وزارت دفاع آمریکا شروع فرایند انتقال قدرت به جو بایدن دموکرات را تائید کرد. این اقدام بعد از آن صورت گرفت که دونالد ترامپ رئیس جمهور فعلی آمریکا به آژانس خدمات عمومی کشور، برای شروع این فرایند، مجوز داد.

4 دی 1399

جدال نفس گیر در بورس تهران

هفتمین صعود متوالی شاخص بورس نیز ثبت شد و در اولین روز از ثلث سوم سال، نماگر سهام با رشد 6. 1 درصدی به محدوده یک میلیون و 366 هزار واحدی صعود کرد. در این میان تقابل سنگین میان خریداران و فروشندگان، ارزش معاملات خرد این بازار را به اوج سه ماهه رساند. در شرایط...

2 دی 1399
تعداد: (302)