اخبار سیاسی

اروپا علیه ایران تحریم وضع می نماید

به گزارش خبرنگاران، در صورت تایید این ادعای رویترز از سوی کمیسیون اتحادیه اروپا، اولین بار است که پس از سال 2013 میلادی شاهد تحریم مقامات ایران از سوی این اتحادیه و در ارتباط با نقض حقوق بشر خواهیم بود.

25 فروردین 1400

آذری جهرمی: تنها دو درصد جمعیت ایران به اینترنت دسترسی ندارند

تهران (پانا) - محمد جواد آذری جهرمی در جلسه آنالیز مسائل ارتباطی و کنترل پیشرفت مصوبات سفر خرداد ماه 1399 استان فارس اعلام نمود در حال حاضر تنها دو درصد جمعیت ایران به اینترنت دسترسی ندارند. واین اتفاق کار بسیار بزرگی برای تحقق عدالت ارتباطی در کل کشور بود.

23 فروردین 1400

خبرنگاران علی نژاد: اقدامات خوب در دادگاه حکمیت باعث برطرف تعلیق جودو شد

تهران-خبرنگاران- معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزیر ورزش گفت: خوشبختانه در پرونده دادگاه حکمیت ورزش اقدامات خوبی در طول این یک و نیم سال صورت گرفت و در نهایت به برطرف تعلیق جودو ختم شد.

23 فروردین 1400

بجنورد خواهرخوانده یک شهر ارمنستان می گردد

رئیس اتاق بجنورد خواهان تقویت ارتباطات و مراودات مالی میان استان خراسان شمالی و کشور ارمنستان شد و بر لزوم توجه به سرمایه گذاری های مشترک دو طرف به ویژه در زمینه صنعت و تولیدات پارک علم و فناوری تأکید کرد.

22 فروردین 1400

خبرنگاران نوروزی بی هیاهو در خطه خورشید

مشهد- خبرنگاران- نوروز همیشه برای ایرانیان، به ویژه ساکنان خطه خورشید، سرزمین شمس الشموس حضرت رضا (ع) با هیاهو و تب و تابی خاص همراه بوده است، اما سال جاری و برای دومین سال متوالی، این خطه متاثر از شیوع ویروس کرونا، نوروزی آرام و بی هیاهو را سپری می نماید....

20 فروردین 1400

محدودیت سفر نوروزی به شهرهای قرمز و نارنجی ، ممنوعیت تردد شبانه برقرار است

سخنگوی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: پلیس تابع مصوبات ستاد مقابله با کروناست و 9 شهر قرمز و 31 شهر نارنجی بوده و محدودیت تردد دارند.

19 فروردین 1400

احضار سفیر ایران در ترکیه در واکنش به یک اظهار نظر خبرنگاران

وزارت خارجه ترکیه از احضار سفیر ایران اطلاع داد حال آنکه ادعا می گردد موضوع مورد بحث، مواضع تهران در قبال حضور نظامی ترکیه در خاک عراق در راستای درگیری با پ ک ک است.

18 فروردین 1400

عمران خان به کرونا مبتلا شد خبرنگاران

رسانه های خارجی از ابتلای عمران خان نخست وزیر پاکستان به کرونا خبر دادند.

17 فروردین 1400

خبرنگاران معاون استاندار همدان: فرهنگ زیربنای رشد و توسعه ایران اسلامی است

همدان- خبرنگاران- معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان گفت: فرهنگ زیربنای رشد و توسعه کشور است و به واسطه داشتن فرهنگ غنی دینی توانستیم بر استکبار جهانی غلبه کنیم.

17 فروردین 1400

محکومیت عملیات تروریستی در کاظمین از سوی رهبر جریان حکمت خبرنگاران

رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی با محکوم کردن حادثه تروریستی در کاظمین گفت که کوشش های مأیوسانه تروریستی روی عزم و اراده زائران امام کاظم(ع) تأثیری نخواهد گذاشت.

16 فروردین 1400

خبرنگاران سفیر ایران: تهران و دهلی نو همکاری خوبی در زمینه واکسن کرونا دارند

دهلی نو - خبرنگاران - علی چگنی سفیر جمهوری اسلامی ایران در هند روز دوشنبه در مصاحبه با رسانه های این کشور ضمن تشکر از هند برای ارسال واکسن کرونا به ایران تاکید نمود که دو کشور در اشتراک گذاری اطلاعات واکسن کرونا با یکدیگر همکاری خوبی دارند.

14 فروردین 1400

سازمان ملل: مدرکی دال بر زنده بودن دختر حاکم دبی دریافت نکردیم

سازمان ملل امروز (جمعه) گفت، تا این لحظه هیچ گونه مدرکی دال بر زنده بودن دختر حاکم دبی دریافت نکرده است.

14 فروردین 1400

خبرنگاران فرماندار ابرکوه منصوب شد

یزد - خبرنگاران - عبدالرضا رحمانی فضلی وزیرکشور به پیشنهاد محمدعلی طالبی استاندار یزد ، در حکمی محمدحسین امامی میبدی را به مدت چهار سال به سمت فرماندار ابرکوه منصوب کرد.

11 فروردین 1400

معاون وزیر ورزش: جمعیت 75 درصدی در شهرها نیازمند برنامه جامع ورزش همگانی است

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، گزارشی از تدوین آیین نامه پیشنهادی توسعه و تعمیم ورزش همگانی در کلان شهرها ارائه داد و با اشاره به 75 درصد از جمعیت کشور که در شهرها زندگی می نمایند، اهمیت برنامه جامع برای مشارکت عمومی دستگاه های...

8 فروردین 1400

بهانه تراشی آمریکا و اروپا برای افزایش تعداد نیروهای خود در عراق

به گزارش خبرنگاران به نقل از المعلومه، عباس الزاملی یکی از نمایندگان ائتلاف الفتح در مجلس عراق بیان کرد که آمریکا و کشورهای اروپایی نمی خواهند عراق استقلال سیاسی، امنیتی و نظامی داشته باشد.

7 فروردین 1400

عارف از اصلاح طلبان دلخور است؟

یک فعال سیاسی اصلاح طلب با اشاره به احتمال حضور عارف در انتخابات ریاست جمهوری، گفت: افرادی که قصد حضور در انتخابات داشته باشند، نمی توانند عضو نهاد اجماع ساز شوند.

7 فروردین 1400

درخواست پسر عموی قذافی برای عذرخواهی آمریکا

پسر عموی معمر قذافی تحریم های اعمال شده از سوی واشنگتن علیه حامیان قذافی را به زیان آمریکا دانست و از واشنگتن خواست بابت جنایاتش در لیبی عذرخواهی کند.

27 اسفند 1399

خبرنگاران تسهیل در حوزه سرمایه گذاری از سیاست های جهاد کشاورزی قزوین است

قزوین - خبرنگاران - رئیس سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: تسهیل در حوزه سرمایه گذاری هدف تقویت بخش کشاورزی و اشتغالزایی از سیاست های این دستگاه به شمار می رود.

25 اسفند 1399

خبرنگاران بایدن ژنرال های میانماری را به تحریم تهدید کرد

نیویورک- خبرنگاران- رییس جمهوری آمریکا در واکنش به کودتای نظامی در میانمار ، خواستار آزادی سریع بازداشت شدگان شد و گفت که مقام های ارتش این کشور و خانواده های آنها را تحریم می کند تا ژنرال های میانماری به یک میلیارد دلار دارائی هایشان در آمریکا دست نیابند....

25 اسفند 1399

احتمال تشدید پیک چهارم کرونا با ویروس جهش یافته، آغاز پیک جدید در خوزستان

ضمن تشریح شرایط کرونا در ایران و اشاره به آغاز پیک جدید اپیدمی در استان خوزستان، گفت: این در حالی است که احتمال تشدید پیک چهارم کرونا متاثر از نوع جهش یافته ویروس وجود دارد.

24 اسفند 1399
تعداد: (345)